Lešení a stavební výtahy KOS-KV s.r.o.

Prodej stavebních výtahů a lešení

Vyberte si z nabídky stavebních výtahů, lešení, pojízdných lešení a vrtáků stavebního zařízení. U nás najdete pouze kvalitní stavební výtahy a další stroje za skvělé ceny.

Prodej stavebních výtahů »

Půjčovna stavebních výtahů a lešení

Půjčujeme spolehlivé stavební výtahylešení pojízdná lešení. Ideální způsob, jak získat stavební výtah na přechodnou dobu, je využít naši půjčovnu.

Půjčovna stavebních výtahů »

Servis stavebních výtahů a lešení

Provádíme montáže, záruční i pozáruční opravy, servis a revize stavebních výtahů a vrátků.Veškeré náhradní díly pro stavební výtahy máme skladem, takže nemusíte čekat.

Servis stavebních výtahů »

Proč stavební výtahy od KOS-KV, s.r.o.?

Společnost KOS-KV, s.r.o. se už od svého založení zabývá prodejem a půjčováním stavebních výtahů a lešení. Dbáme na kvalitu, efektivnost a tedy i bezpečnost stavebních výtahů. Proto se na nás obracejí zájemci z celé České republiky.

Stavební výtahy, které prodáváme, pocházejí od předních výrobců stavebních strojů jako je GEDA a Emminghaus. Unesou břemena o hmotnosti až 850 kg a jsou určeny pro různé typy stavebních prací. Sloupové, žebříkové a výsuvné stavební výtahy v naší nabídce vám v krátké dodací lhůtě dopravíme a postaráme se také o montáž.

Ať už si potřebujete stavební výtah koupit nebo pronajmout, obraťte se na nás. Získáte nejen kvalitní a bezpečný výtah na stavbu se snadným ovládáním, ale také náš profesionální servis. Kromě stavebních výtahů nabízíme také praktické stavební vrátky nebo pronájem lešení

Stavební výtah v akci

Stavební výtah při stavbě bytového domu v Plzni

Bytový dům

Zaměřujeme se na dodávky stavebních výtahů po celé České republice, a proto si stavební výtahy z naší nabídky vyzkoušelo už mnoho spokojených zákazníků.


Kontaktujte nás

KOS-KV s.r.o.
Plzeňská 23
360 01 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 224 762
Fax: +420 353 224 762
E-mail:

Martin Kos
Tel.: +420 604 167 785

Petr Kos
Tel.: +420 604 146 146


...s námi se dostanete výš